WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Adele wraca i bije kolejne rekordy

Adele

Just Jared

Okazuje się, że nowy singiel piosenkarki bardzo przypadł do gustu zarówno europejskim, jak i amerykańskim słuchaczom.

Adele ze swoim nowym kawałkiem "Hello" narobiła niezłego zamieszania na brytyjskich i amerykańskich listach przebojów.

Wygląda na to, że w swojej ojczyźnie piosenkarka zaliczy pierwsze miejsce na liście tygodnia, bo piosenka zadebiutowała w piątek, a do wczoraj zakupiono ją już 165 tysięcy razy - co więcej, ma szansę zostać najszybciej sprzedającym się singlem tego roku.

Jeśli zaś chodzi o Stany Zjednoczone, to mamy do czynienia z jeszcze większym wynikiem, bo 450 tysiącami cyfrowych kopii w 2 dni, co sugeruje, że gwiazda pobije rekord tygodnia otwarcia, który należy od 2009 roku do Flo Ridy i jego "Right Round" (636 tysięcy kopii).

Przypominamy, że nowy album Adele "25" zadebiutuje na rynku 20 listopada.

ryanseacrest.com

archiwum newsów

2015-10-27

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.