WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Adele wystąpi na Brit Awards 2016

Adele

Just Jared

Piosenkarka jest pierwszym potwierdzonym artystą, który wystąpi podczas tegorocznej gali.

Mamy już całkowitą pewność, że zobaczymy Adele na scenie podczas Brit Awards 2016, które odbywać się będzie 24 lutego przyszłego roku w O2 Arena w Londynie.

Jak słyszeliśmy od prezesa imprezy, Maxa Lousady: - Nie ma teraz bardziej gorącego nazwiska w branży! Adele wróciła w wielkim stylu i Brytyjczycy są częścią tej historii, więc tak, zobaczymy ją na scenie podczas rozdania 24 lutego.

Przypominamy, że nominacje do nagród zostaną ogłoszone do 14 stycznia, a resztę wykonawców będziemy poznawać stopniowo.

Just Jared

archiwum newsów

2015-12-17

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.