WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Agnieszka Chylińska i milion ... w trzy dni!

Agnieszka Chylińska

T.L.P/Forum

Wydana z zaskoczenia w miniony piątek płyta 'Forever Child' cieszy się ogromną popularnością.

Album w ciągu doby od premiery dotarł na pierwsze miejsce bestsellerów empik.com, a klip do utworu ‘Królowa Łez’ promującego ten krążek potrzebował zaledwie trzech dni, by uzyskać milion wyświetleń.

Nowa płyta to muzyczny powrót po siedmiu latach przerwy - 'Forever Child' to zaskakująca i nieoczywista wypowiedź artystki, której twórczość zawsze cechowało hasło: 'nigdy taka sama'.

Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć i zintegrować  'pod jednym dachem' rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z nowoczesnym brzmieniem, zwracając się muzycznie w stronę swoich początków artystka zaprasza nas w niezwykłą podróż.

Na oficjalnym kanale artystki na youtube dostępny jest też teledysk do utworu 'Królowa Łez':

archiwum newsów

2016-10-04

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.