WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Agnieszka Chylińska wydaje książkę dla dzieci!

Agnieszka Chylińska

FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM

Artystka debiutuje literacko jako autorka książki "Zezia i Giler".

Książka Agnieszki Chylińskiej - byłej wokalistki grupy O.N.A, zaś obecnej jurorki programu "Mam talent!" i artystki solowej, reklamowana jest przez wydawcę jako opowieść dla dzieci, a także dla rodziców.

Na kartach opowieści możemy śledzić perypetie 8-letniej Zezi oraz jej młodszego brata Gilera. Jak czytamy w opisie: - Zezia zdradzi Wam sekret na najfajniejszy na świecie sposób obierania ziemniaków i podpowie jak sprawić, by w szufladzie rycerze walczyli ze smokami.

Książkę "Zezia i Giler" można nabyć w księgarniach stacjonarnych i internetowych od 7 listopada. Niebawem tytuł ukaże się także w formie audiobooka czytanego przez autorkę.

T.L.P/Forum

 

Jesteście ciekawi, jak jej to wyszło?

***

Masz skłonności do bycia kujonem? Sprawdź w PSYCHOTEŚCIE!

archiwum newsów

2012-11-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 4

Komentarze:

  1. Przy życiu trzyba mnie tylko RAP 08-11-2012 20:56

    Pozdro

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.