WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Alicia Keys powraca z nowym singlem i płytą

Alicia Keys

Just Jared

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów gwiazdy - jej nowa płyta zadebiutuje na rynku już 4 listopada.

Na ten krążek wiele osób czekało od dawna, Alicia Keys powraca z nową studyjną płytą zatytułowaną „HERE”.

 Na krążku tym artystka porusza wszystkie tematy, które są dla niej najważniejsze – od aktualnej kondycji ludzkości po politykę światową.  Promuje go nowy singiel – „Blended Family (What You Do For Love)” z gościnnym udziałem  popularnego rapera A$AP Rocky.

 Jak pisze artystka: - Inspiracją dla „Blended Family (What You Do For Love)” była osobista podróż mojej rodziny zmierzająca ku głębszemu zrozumieniu, współczuciu, wsparciu i miłości. Dla mnie, pojęcie rodziny nie ma jednej definicji, a współczesna rodzina tworzona jest przez różnych, pięknych ludzi,  którzy stawiają miłość na pierwszym miejscu.

archiwum newsów

2016-10-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.