WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Amber Heard jako żona Aquamana

Amber Heard Jason Momoa

Just Jared

W sieci zadebiutowały pierwsze zdjęcia aktorki z planu filmu o superbohaterze, w którego wciela się Jason Momoa.

Od jakiegoś czasu wiedzieliśmy już, że to ex-żona Johnny’ego Deppa wcieli się w rolę królowej Mery, ale dopiero teraz możemy zobaczyć jej pierwsze zdjęcia z planu.

Królowa Atlantis ma na nich zielony obcisły kostium, rude włosy, a woda kapie z jej ciała – fani już zgodnie twierdzą, że wygląda jak wycięta z kart komiksu!

Przypominamy, że premiera "Aquamana" została ostatnio przesunięta i obecnie planowana jest na 21 grudnia 2018 roku.

 

Podobne newsy:

Aquaman - królowa Mera pokazuje swoją siłę ( 2017-07-09 )
archiwum newsów

2017-05-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.