WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

“Amor Amor Amor” - seksowna Jennifer Lopez w … metrze

Jennifer Lopez

YouTube

Piosenkarka ma już na karku 48 lat, ale wciąż zachwyca świetną formą, której mogą jej zazdrościć młodsze koleżanki po fachu.

Dziś możemy ją podziwiać w nowym teledysku nakręconym do hiszpańskojęzycznego kawałka “Amor Amor Amor” - towarzyszą jej Wisin of Wisin & Yandel.

Ten powstał w nowojorskiej stacji metra Bowery Station i pokazuje nam piosenkarkę w czasie tanecznego starcia z dużo młodszymi tancerzami, którzy … muszą dotrzymywać jej kroku.

"Amor Amor Amor" to druga piosenka z nadchodzącego krążka Jennifer Lopez "Por Primera Vez", bo wcześniej poznaliśmy już "Ni Tu Ni Yo".
 

archiwum newsów

2017-11-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.