WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Angelina Jolie planowała rozwód od dawna?

Angelina Jolie

Vogue

Właśnie dowiedzieliśmy się, że aktorka razem z dziećmi wyprowadziła się z domu, w którym mieszkali z Bradem Pittem.

Wszystko wskazuje na to, że rozwód pary nie jest spowodowany jedną sytuacją w samolocie, jak spekulują media, ale był planowany od pewnego czasu, a przynajmniej przez Angelinę ...

Dziś dowiadujemy się bowiem, że ta zabrała dzieci i wyprowadziła się do wynajętego domu w Los Angeles, który kosztuje 95 tysięcy dolarów za tydzień pobytu - najdziwniejsze jest jednak to, że opłaca go już od początku września, czyli czasu, kiedy jeszcze nikt nie wiedział nic o rozwodzie.

Jak twierdzi agent nieruchomości: - Można powiedzieć, że Angelina spieszyła się i zależało jej na błyskawicznym znalezieniu domu – w sumie jej ludzie upewniali się tylko, czy dom jest przystosowany dla dzieci, a poza tym nawet go nie obejrzała przed wpłaceniem pieniędzy.

Just Jared

archiwum newsów

2016-09-25

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.