WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ania Dąbrowska prezentuje nowy singiel

Ania Dąbrowska

K. Czudowska, N. Jakubowska/Sony Music

Artystka od kilku dni zwodzi swoich fanów kolejnymi porcjami niespodzianek.

Już odkrywa jednak wszystkie karty - zapowiada nowe wydawnictwo i prezentuje pierwszy singiel.

Po rewelacyjnie przyjętym albumie „Dla naiwnych marzycieli” Ania Dąbrowska przygotowała dla swoich fanów coś specjalnego, czyli płytę „The Best Of". która w sklepach pojawi się już 10 listopada.

Płytę promuje singiel zatytułowany „Z Tobą nie umiem wygrać”, jest to zupełnie nowy, nigdzie wcześniej niepublikowany utwór, który wpada w ucho już od pierwszych dźwięków.

Kompilacja największych przebojów zawiera 15 utworów, pokazujących pełen przekrój i ewolucję muzycznego stylu artystki:

1.      Z Tobą nie umiem wygrać

2.      W głowie

3.      Tego chciałam

4.      Nigdy więcej nie tańcz ze mną

5.      W spodniach czy w sukience

6.      Trudno mi się przyznać

7.      Nieprawda

8.      Bawię się świetnie

9.      Nigdy nie mów nigdy

10.  Charlie, Charlie

11.  Czekam...

12.  Wiosna

13.  Bang Bang

14.  Porady na zdrady [Dreszcze]

15.  Nieprawda (Gromee Remix)  

archiwum newsów

2017-10-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.