WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Avengers: Infinity War - jest nowy zwiastun!

YouTube

Finał Super Bowl jak co roku przynosi nam zapowiedzi najbardziej wyczekiwanych produkcji.

Zwiastun jednoznacznie wskazuje, że będzie to największy film w historii Marvela, który połączy niemal wszystkie postaci z uniwersum MCU, które przez ostatnie lata pojawiały się w 17 filmach.

Możecie więc liczyć na pojawienie się na ekranie nie tylko Avengersów, ale także Spider-Mana, Strażników Galaktyki, Doktora Strange'a czy Czarnej Pantery.

Trailer potwierdza, że głównym oponentem ziemskich bohaterów (i nie tylko) będzie Thanos, który posiadł rękawicę nieskończoności. Tytan to jeden z największych I najpotężniejszych złoczyńców w komiksach Marvela, stąd też konieczność współpracy tak dużej liczby bohaterów.

Avengers: Infinity War ma być tak ogromnym wydarzeniem, że film podzielony będzie na dwie części i druga zawita do kin w 2019 roku. Co więcej, twórcy nie ukrywają, że nie wszyscy bohaterowie przeżyją spotkanie z Szalonym Tytanem.

Avengers: Infinity War zawita do kin 4 maja, a warto przypomnieć, że w przyszłym roku doczekamy się także premiery takich filmów Marvela, jak Czarna Pantera (16 luty 2018) i Ant-Man and the Wasp (6 lipiec 2018), a na 2019 rok szykowane są Captain Marvel (8 marca 2019), kolejna odsłona Spider-Mana (5 lipiec 2019) oraz oczywiście niezatytułowana jeszcze kontynuacja Infinity War.

archiwum newsów

2018-02-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.