WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

BRIT Awards 2018 rozdane

instagram.com/ragnbonemanuk

Jak co roku o tej porze możemy przyjrzeć się liście artystów uhonorowanych w ramach BRIT Awards.

W tym roku była to już trzydziesta ósma gala rozdania nagród muzycznych wręczanych przez Brytyjski Przemysł Fonograficzny.

Jej gospodarzem był brytyjski komik i prezenter telewizyjny, Jack Whitehall, a rzeźbiarz pochodzący z Mumbaju, Anish Kapoor, stworzył nową wersję statuetki, która będzie wręczona zwycięzcom tegorocznej gali.

A kto to taki? Przed Wami pełna lista:

    British Album of the Year: "Gang Signs & Prayer" - Stormzy
    British Male Solo Artist: Stormzy
    British Female Solo Artist: Dua Lipa
    British Group: Gorillaz
    British Breakthrough Act: Dua Lipa
    Critics' Choice Award: Jorja Smith
    British Single of the Year: "Human" - Rag'n'Bone Man
    International Female Solo Artist: Lorde
    International Male Solo Artist: Kendrick Lamar
    International Group: Foo Fighters
    British Artist Video of the Year: "Sign of the Times" - Harry Styles
 

archiwum newsów

2018-02-23

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.