WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Batman Ninja na pierwszym trailerze

YouTube

Jeśli należycie do fanów obrońcy Gotham, to być może zwróciliście uwagę na przyszłoroczną premierę dość unikalnego filmu animowanego w uniwersum Batmana.

Ma to być anime, w którym człowiek-nietoperz będzie wojownikiem ninja stawiającym czoła Jokerowi i paru innym złoczyńcom znanym ze świata komiksów DC, a wszystko w realiach feudalnej Japonii.

Batman Ninja ma być pierwszym pełnometrażowym anime z tego świata - doczeka się ono kinowej premiery w Japonii, ale samo wypuszczenie zwiastuna z angielskimi napisami wskazuje, że będą tłumaczenia i na zachodzie film będzie można nabyć na Blu-rayu.

Premiera już w przyszłym roku, choć nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie.

archiwum newsów

2017-12-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.