WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ben Affleck dostał zielone światło dla Batmana

Ben Affleck

Twitter

Studio Warner Bros. dało aktorowi/reżyserowi zielone światło na realizację nowego filmu o Batmanie.

Informację podczas CinemaCon w Las Vegas potwierdził jeden z szefów wytwórni, Kevin Tsujihara.

Ben Affleck ma stanąć za kamerą i ponownie wcielić się w Mrocznego Rycerza - aktora jako Bruce'a Wayne'a po raz pierwszy można było podziwiać w obrazie "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" (nasza recenzja TUTAJ), a pojawi się też w "Legionie samobójców" i dwuczęściowym filmie "Justice League".

Jako reżyser Ben Affleck pracuje właśnie nad "Live By Night", czyli ekranizacją powieści Dennisa Lehane'a znaną w Polsce jako "Nocne życie" - aktor występuje też w głównej roli.

ComingSoon

archiwum newsów

2016-04-14

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.