WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Beyoncé największym darczyńcą 2016 roku

Beyonce

Just Jared

Piosenkarka odebrała ten tytuł swojej młodszej koleżance, Taylor Swift, która musiała pogodzić się ze spadkiem o 2 oczka.

Właśnie poznaliśmy tegoroczne gwiazdy o największym sercu, które w 2016 roku podjęły największy wysiłek charytatywny.

Pierwsze miejsce na liście należy do Beyonce, która pomagała nie tylko potrzebującym po katastrofach naturalnych, ale i angażowała się w kampanię Black Lives Matter.

Na drugim miejscu uplasował się aktor Lin-Manuel Miranda, który wspomagał Hispanic Federation Proyecto Somos Orlando po strzelaninie w klubie Pulse w Orlando.

Ubiegłoroczna zwyciężczyni, Taylor Swift, w tym roku wylądowała na ostatnim stopniu podium, a zaraz za nią znaleźli się Demi Lovato, Shailene Woodley, John Cena, Miley Cyrus czy Lady Gaga.

Just Jared

archiwum newsów

2016-12-27

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.