WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Beyonce i bliźniaki - jest pierwsze zdjęcie!

Beyonce

Just Jared

Fani piosenkarki czekali na ten dzień od chwili, kiedy dowiedzieli się, że piosenkarka zostanie mamą dwóch maluszków.

To już koniec czekania i fotoreporterów próbujących za wszelką cenę zdobyć zdjęcie dzieci Beyonce, bo ...

... z okazji ich pierwszego miesiąca piosenkarka sama podzieliła się z nami stosowną fotografią, potwierdzając przy okazji imiona bliźniaków - Sir Carter i Rumi.

Przypominamy, ze Bey i Jay-Z są także rodzicami 5-letniej Blue Ivy, ale tym razem nie załapała się ona na sesję fotograficzną.

 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

archiwum newsów

2017-07-14

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.