WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Beyonce z najpopularniejszą fotką Insta 2017

Just Jared

Wiecie o jakie zdjęcie chodzi? Z pewnością, bo słynna fotografia z czasów ciąży z bliźniakami podbiła internet.

Listopad jeszcze się nie skończył, a my już poznaliśmy najpopularniejsze zdjęcia Instagrama z mijającego roku.

Na pierwszym miejscu jak już wspominaliśmy znalazła się Beyonce, której po piętach depczą Cristiano Ronaldo ze zdjęciem ze szpitala zaraz po narodzinach jego najmłodszego dziecka oraz Selena Gomez po przeszczepie nerki.

Ale, ale … Bey i CR7 ponownie łapią się też do pierwszej piątki z kolejnymi fotkami - a mianowicie pierwszym zdjęciem bliźniaków - w obu przypadkach!

 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

archiwum newsów

2017-11-30

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.