WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Beyonce z płaskim brzuchem 2 miesiące po porodzie

Beyonce

Just Jared

Chyba nawet nie chcemy wiedzieć, jak piosenkarka tego dokonała, bo musiało być bardzo ciężko (i raczej niezdrowo) ...

Tak czy inaczej, dziś w sieci zadebiutowały zdjęcia Beyonce, na których piosenkarka prezentuje swoją stylówkę na koncert Kendricka Lamara.

Nie da się ukryć, że sylwetka Bey wygląda już pięknie, a ona sama odważnie i dumnie prezentuje zgrabne nogi i płaski brzuch w skąpych szortach.

Aż trudno uwierzyć, że jeszcze 2 miesiące temu nosiła w sobie bliźnięta :)

Just Jared

Just Jared

archiwum newsów

2017-08-10

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.