WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Beyonce za moment wraca do studia?

Beyonce

Just Jared

Wszystko wskazuje na to, że piosenkarka nie ma zamiaru za długo pozostawać na „urlopie macierzyńskim” po urodzeniu bliźniaków.

Informatorzy sugerują, że Beyonce było bardzo przykro z powodu odwołanego koncertu na tegorocznym festiwalu Coachella, którego miała być główną gwiazdą, więc na przyszły rok szykuje dużą niespodziankę.

Piosenkarka ma w planach cały album będący kontynuacją „Lemonade”, który mamy poznać jeszcze przed przyszłoroczną edycją festiwalu.

Co więcej, album ma być inspirowany jej najnowszym doświadczeniem, czyli ciążą bliźniaczą i wychowywaniem tych dwóch maleńkich istot. Jak twierdzą bliskie jej osoby:

- Bliźnięta i Blue Ivy naprawdę uczyniły ją najszczęśliwszą kobietą, jaką kiedykolwiek była, więc teraz ma zamiar podzielić się z nami tą miłością. W związku z tym nowy krążek ma pojawić się na rynku szybko, na pewno przed przyszłoroczną Coachellą, zaplanowaną na kwiecień.

Just Jared

archiwum newsów

2017-06-28

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.