WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Beyonce zarobiła w tym roku najwięcej

Beyonce Adele Taylor Swift

Just Jared

Jak się właśnie dowiedzieliśmy z ostatniego zestawienia Forbesa, to Beyonce jest obecnie najlepiej zarabiającą kobietą muzyki.

W ubiegłym roku 1. miejsce należało do Taylor Swift, bo Beyonce była na urlopie macierzyńskim, ale wszystko właśnie się zmieniło.

Tay musiała pogodzić się z utratą pozycji lidera na rzecz starszej koleżanki i jej rocznych zarobków na poziomie 105 milionów dolarów, a także ...

Adele, bo to właśnie Brytyjka zajęła w tym roku drugie miejsce, spychając Taylor Swift na ostatnie miejsce podium.

Tak prezentuje się pierwsza dziesiątka:

Beyonce Knowles: $105 million
Adele: $69 million
Taylor Swift: $44 million
Celine Dion: $42 million
Jennifer Lopez: $38 million
Dolly Parton: $37 million
Rihanna : $36 million
Britney Spears: $34 million
Katy Perry: $33 million
Barbra Streisand: $30 million

 

YouTube

archiwum newsów

2017-11-21

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.