WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Black Eyed Peas bez Fergie - to pewne!

Black Eyed Peas

Forum

Właśnie dostaliśmy potwierdzenie plotek, jakie pojawiały się w sieci od pewnego czasu i to z ust samego will.i.ama.

Artysta postanowił otwarcie opowiedzieć o odejściu Stacy Ferguson z zespołu i odnieść się do doniesień o zatrudnieniu w jej miejsce Nicole Scherzinger.

Jak twierdzi: - Od początku istnienia Black Eyed Peas zawsze pracowaliśmy ze świetnymi wokalistkami - Macy Gray, Esthero, Debi Nova czy Fergie i to się nigdy nie zmieni. Jeśli zaś chodzi o Fergie, to nikt jej nie zastępuje, po prostu zdecydowała się na razie poświęcić solowej działalności, w której ją wspieramy, a sami też idziemy do przodu z nowym projektem „Masters of the Sun”.

A plotki o Nicole Scherzinger nie były do końca zmyślone, raczej przekręcone, bo faktycznie jest ona częścią naszego nowego projektu, ale nie chcę jeszcze zdradzać żadnych szczegółów w jaki sposób.

Forum

archiwum newsów

2017-06-03

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.