WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Brad Pitt znalzł już nową miłość?

Angelina Jolie Brad Pitt Margot Robbie

Just Jared

Wszystko wskazuje na to, że aktor mógł się już pogodzić z rozpadem małżeństwa i szuka właśnie nowej partnerki.

Kilka miesięcy temu dotarły do nas szokujące informacje o rozpadzie najbardziej udanego, a przynajmniej tak sugerowało "opakowanie", małżeństwa Hollywood, czyli Brada Pitta i Angeliny Jolie.

W międzyczasie poznawaliśmy kolejne szczegóły i czytaliśmy o kolejnych potencjalnych romansach aktora ... ten w końcu postanowił chyba faktycznie do jakiegoś doprowadzić, bo informatorzy donoszą o jego zauroczeniu Margot Robbie!

Jak twierdzą: - Brad uważa, że w całym Hollywood nie ma teraz bardziej atrakcyjnej kobiety. Chciał z nią pracować wielokrotnie, ale zawszy kiedy nadarzała się okazja, Angelina stawała na drodze ... Teraz, kiedy Brad jest znowu singlem, z pewnością się to zmieni! Szczególnie, że Margot też nie ma zamiaru być sama i w ogóle tego nie ukrywa.

Just Jared

archiwum newsów

2016-11-18

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.