WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Bradley Cooper jest gejem? - dyskusja trwa!

Bradley Cooper

FORUM

Już kiedyś aktor padł ofiarą takich właśnie spekulacji, a teraz wracają one ze zdwojoną siłą!

Bradley Cooper znowu jest na tapecie - plotki o tym, że aktor jest homoseksualny powróciły!

Jak twierdzą informatorzy: - Wszyscy podejrzewają to od lat, chociaż aktor umawiał się z największymi ślicznotkami, jak Jennifer Aniston, Renee Zellweger, Jennifer Lopez i Zoe Saldana.

- Teraz znowu zrobiło się głośno, kiedy dotarły do nas informacje, że Bradley i prowadzący Idola - Rayn Seacrest postanowili odnowić znajomość.

Vision

 

Myślicie, że faktycznie może być gejem?

***

Jesteś wrażliwy? Sprawdź w PSYCHOTEŚCIE!

archiwum newsów

2013-01-25

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

  1. hey, baby bitches.! 25-01-2013 19:05

    Nie, nie mogę w to uwierzyć.

  2. Do not trust anyone 25-01-2013 14:39

    Rayan to gej , szkoda.

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.