WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Bruno Mars i Cardi B w klipie do „Finesse (Remix)”

Bruno Mars

Just Jared

Artyści postanowili zabrać nas z powrotem do lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, a wszystko za sprawą nowego teledysku.

Mowa oczywiście o klipie do wspólnego singla „Finesse (Remix)”, który właśnie zadebiutował w sieci i próbuje podbić listy przebojów.

Całość jest inspirowana znanym programem In Living Color, który zasłynął swoimi występami na żywo – mogliśmy tam zobaczyć takie sławy, jak Queen Latifah, Public Enemy, En Vogue, Mary J. Blige, Tupac Shakur, Father MC czy Leaders of the New School.

Możemy więc zobaczyć Bruno Marsa i Cardi B prezentujących nam swoje kocie ruchy, oldschoolowe wdzianka i bawiących się kolorową farbą – zapraszamy do oglądania:

archiwum newsów

2018-01-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.