WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Bruno Mars i Zendaya w zmysłowym klipie „Versace on the Floor”

Bruno Mars Zendaya

Just Jared

Wygląda na to, że Zendaya jest nie tylko dobrą aktorką, ale i niezłą tancerką, a przynajmniej na to wskazuje nowy klip Bruno Marsa.

Artysta dość niespodziewanie opublikował w sieci teledysk do kawałka „Versace on the Floor”, w którym aktorka miała okazję pokazać swoje zdecydowanie bardziej dorosłe i zmysłowe wydanie niż w ostatnim filmie, czyli Spider-Man: Homecoming.

Zresztą nie ma co się nad tym rozpisywać, bo to po prostu trzeba zobaczyć – szczególnie, że Zendaya ma na sobie zniewalającą kreację od … Versace oczywiście, więc mamy dodatkowe „wow”.

Zobaczcie sami:

archiwum newsów

2017-08-14

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.