WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Bruno Mars w 'Carpool Karaoke'

Bruno Mars

Just Jared

Jeśli jesteście fanami piosenkarza, to koniecznie musicie obejrzeć najnowszy odcinek show.

'Carpool Karaoke' zrobiło się naprawdę show na najwyższym poziomie, które odwiedzają jedynie największe gwiazdy.

Była już Adele, Madonna czy Lady GaGa, a teraz przyszedł czas na samego Bruno Marsa, który zaprezentował swój talent razem z prowadzącym Jamesem Cordenem w takich hitach, jak “24K Magic”, “Locked Out of Heaven”, “Grenade”, “Versace on the Floor”, “If I Knew”, “Uptown Funk” czy “Perm.”

Przy okazji dowiedzieliśmy się też, że koncertowe wymagania Bruno Marsa są mocno ograniczone, bo w jego raiderze znajduje się tylko wino i … chusteczki nawilżane - zresztą zobaczcie sami:

archiwum newsów

2016-12-14

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.