WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Camila Cabello rusza w trasę z Bruno Marsem

Bruno Mars Camila Cabello

Just Jared

Była wokalistka Fifth Harmony dostała właśnie niesamowitą szansę rozkręcenia swojej solowej kariery.

Camila Cabello będzie tego lata towarzyszyć Bruno Marsowi podczas jego trasy 24K Magic World Tour, co daje jej szansę dotarcia do ogromnej rzeszy fanów artysty.

Jak pisała na swoim twitterowym profilu: - Jestem taka podekscytowana, że to ja będę otwierać koncerty Bruno Marsa tego lata!  

- Będę zza sceny przyglądać się jego show i mam nadzieję nauczyć się tak dużo, jak tylko się da. Przez lata patrzyłam z podziwem na Bruno jako wokalistę, muzyka i artystę … jestem na jego punkcie zakręcona!

 

twitter.com/Beats1

archiwum newsów

2017-06-27

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.