WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Camila Cabello zaprasza na imprezę w Warszawie

Camila Cabello

Sony Music

Macie ochotę na dobrą zabawę przy latynoskich dźwiękach? No to świetnie się składa!

Już 12 stycznia do sklepów i sprzedaży cyfrowej trafi jeden z najbardziej oczekiwanych popowych albumów ostatnich miesięcy.

"Camila" to debiutancki solowy album Camili Cabello, której singiel „Havana” podbił listy przebojów oraz rankingi sprzedaży utworów w ponad 80 krajach.

W dniu premiery w Warszawie odbędzie się impreza z okazji premiery płyty - zatańcz do "Havany", "Never Be The Same" oraz innych piosenek z płyty "Camila", a także spróbuj zainspirowanego muzyką Camili drinka z kubańskim rumem na wyjątkowym Camila Cabello Album Release Party w klubie Teatro Cubano.

Podwójne zaproszenia na to wydarzenie, wraz z egzemplarzem płyty, można wygrać w konkursie organizowanym przez Sony Music Poland – więcej szczegółów TUTAJ.

Sony Music

archiwum newsów

2018-01-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.