WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Carrie Fisher - a jednak "zagra" w nowych GW

flickr.com/photos/gageskidmore

Tuż po śmierci wcielającej się w rolę Księżniczki Lei Carrie Fisher rozpoczęły się spekulacje na temat tego, czy zobaczymy ją jeszcze w kolejnych częściach Gwiezdnych wojen.

I choć wiedzieliśmy, że powstały sceny z jej udziałem na potrzeby Epizodu 8, to Epizod 9 nadal był zagadką - teraz z oficjalnego źródła wiemy, że aktorka pojawi się w ostatnim filmie głównej sagi.

Tym oficjalnym źródłem jest brat aktorki Todd Fisher, który ujawnił właśnie, że Disney planuje wykorzystać postać Lei w Epizodzie 9 - jest już nawet nagrany materiał z jej udziałem, a zgody na jego wykorzystanie udzielili Disneyowi właśnie brat i córka Fisher Billie Lourd.

Na razie nie wiadomo w jakiej roli Leia pojawi się w Epizodzie 9 - dość dużo powinien wyjaśnić tu Epizod 8, który pojawić ma się ma na ekranach kin w grudniu bieżącego roku.

archiwum newsów

2017-04-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.