Castle Rock na pierwszym zwiastunie

YouTube

Fani twórczości Stephena Kinga z pewnością od razu skojarzyli nazwę Castle Rock, bo mistrz grozy ma dla niej specjalne miejsce w swojej twórczości.

Jeśli zaś nie wiecie o co chodzi, to już tłumaczymy, że to fikcyjne miasto położone w stanie Maine, które po raz pierwszy pojawiło się w opowiadaniu Martwa strefa i od tego czasu było tłem wydarzeń wielu powieści i opowiadań tego autora – pojawia się w aż 30 z nich!

Teraz taką właśnie nazwę wybrali producenci zajmujący się serialem dla platformy Hulu – ten nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, ale spodziewać mamy się go w przyszłym roku.

A fani twórczości mistrza już nie mogą się doczekać, bo sam Stephen King macza w tym projekcie palce, a wszystko u boku słynnego J.J. Abramsa.

Jeśli zaś chodzi o fabułę, to serial ma być jakby podsumowaniem kariery pisarza i łączyć w sobie postaci oraz mitologie znane z jego książk. Brzmi ciekawie? My już nie możemy się doczekać, tym bardziej, że w zwiastunie pojawia się również Bill Skarsgard, który zagrał ostatnio w świetnie przyjętym TO.

archiwum newsów

2017-10-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.