WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Castle Rock na pierwszym zwiastunie

YouTube

Fani twórczości Stephena Kinga z pewnością od razu skojarzyli nazwę Castle Rock, bo mistrz grozy ma dla niej specjalne miejsce w swojej twórczości.

Jeśli zaś nie wiecie o co chodzi, to już tłumaczymy, że to fikcyjne miasto położone w stanie Maine, które po raz pierwszy pojawiło się w opowiadaniu Martwa strefa i od tego czasu było tłem wydarzeń wielu powieści i opowiadań tego autora – pojawia się w aż 30 z nich!

Teraz taką właśnie nazwę wybrali producenci zajmujący się serialem dla platformy Hulu – ten nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, ale spodziewać mamy się go w przyszłym roku.

A fani twórczości mistrza już nie mogą się doczekać, bo sam Stephen King macza w tym projekcie palce, a wszystko u boku słynnego J.J. Abramsa.

Jeśli zaś chodzi o fabułę, to serial ma być jakby podsumowaniem kariery pisarza i łączyć w sobie postaci oraz mitologie znane z jego książk. Brzmi ciekawie? My już nie możemy się doczekać, tym bardziej, że w zwiastunie pojawia się również Bill Skarsgard, który zagrał ostatnio w świetnie przyjętym TO.

archiwum newsów

2017-10-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.