WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Chris Brown i Rihanna znowu blisko!

Rihanna Chris Brown

Just Jared

Wygląda na to, że życie nie nauczyło piosenkarki niczego i ta znowu próbuje swoich sił w związku z byłym facetem.

Jak się właśnie dowiadujemy, Chris Brown i Rihanna znowu są ze sobą w kontakcie, a co więcej wymieniają pikantne smsy.

Wszystko więc wskazuje na to, że para, która rozstała się w 2013 roku, po tym jak Chris pobił Rihannę, ma zamiar spróbować jeszcze raz.

Jak twierdzą źródła: - Obiecywali sobie, że ich związek już zawsze będzie platoniczny, ale nic z tego … Zaczęło się od mediów społecznościowych, potem pisali do siebie wiadomości, a obecnie jest już między nimi bardzo gorąco.

- Są od siebie uzależnieni, więc najmniejszy drobiazg jest w stanie odnowić ich romans. Zobaczycie, jeszcze chwila i znowu będą się widywać w pokojach hotelowych, jak zawsze mieli to w zwyczaju.

archiwum newsów

2017-03-20

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.