WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Chris Evans porzuci Kapitana Amerykę?

Chris Evans

The Avengers

Najnowsze doniesienia sugerują, że Chris Evans może zrezygnować ze swojej roli po 'Avengers: Infinity War' i jego sequelu.

Jeśli przyzwyczailiście się do tego właśnie aktora odgrywającego postać słynnego superbohatera, to możemy nie mieć dla Was najlepszych wieści.

Informatorzy sugerują bowiem, że Chris Evans może odejść na „emeryturę” wcześniej niż się spodziewamy, a mianowicie już po drugiej części Avengers: Infinity War.

Wynika to trochę z umowy, jaką podpisał z Marvelem (ta obejmuje 6 filmów), ale podobno nie tylko, bo aktor też chce odwiesić swój kostium na kołek i zająć się innymi rolami.

Myślicie, że się na to zdecyduje? My trzymamy kciuki, żeby zmienił zdanie i przy okazji przypominamy, że premiera filmu zaplanowana została na 4 maja 2018 roku.

Just Jared

archiwum newsów

2017-03-17

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.