WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Chris Hemsworth zdradza nową broń Thora?

Chris Hemsworth

fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net

Aktor zdradził właśnie w jednym z ostatnich wywiadów, że w kolejnej części Avengersów doczeka się nowej broni.

A wszystko dlatego, że jak wszyscy dobrze wiemy, jego legendarny młot Mjolnir zostaje zniszczony w Thor: Ragnarok – premiera filmu już 25 października.

Jaka to będzie broń? Tego niestety nie wiemy, bo jak zdradził aktor, nie wolno mu o tym mówić i ograniczył się jedynie do: - Musicie to zobaczyć! To bardzo ekscytujące! Fani będą wiedzieli o co chodzi i z pewnością nie będą mogli się doczekać!

Przypominamy też, że superbohaterowie powrócą na ekrany kin 4 maja przyszłego roku.

archiwum newsów

2017-10-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.