WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ciara zachwyca na własnym ślubie

Ciara

Just Jared

Tak, piękna piosenkarka stanęła na ślubnym kobiercu, by zostać żoną Russella Wilsona.

Jeśli nie wiecie, kim jest jej szczęśliwy wybranek, to już wyjaśniamy, że chodzi o zawodnika futbolu amerykańskiego grającego w Seattle Seahawks.

W sieci pojawiło się właśnie zdjęcie z uroczystości ślubnej, która odbyła się wczoraj w Peckforton Castle w angielskim Liverpoolu, gdzie zebrali się przyjaciele i rodzina pary.

Ciara miała na sobie sukienkę projektu Roberto Cavalli i nie kryła radości z tego wydarzenia, jak podpisała zdjęcie: - Jesteśmy Wilsonami!

 

We are The Wilsons!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ciara (@ciara)

archiwum newsów

2016-07-07

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 2

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.