WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ciche miejsce wielkim kinowym hitem

YouTube

W połowie lutego poznaliśmy pierwszy zwiastun filmu, a teraz - krótko po jego premierze - wiemy już, że to ogromny hit!

Ciche miejsce, w którym główne role grają Emily Blunt oraz John Krasinski (ten jest również autorem scenariusza i reżyserem produkcji) zaliczył naprawdę udany weekend otwarcia.

W tym roku lepsza okazała się być tylko Czarna Pantera, która jest przecież fenomenem ostatnich lat, bo thriller może się pochwalić wynikiem 50 milionów dolarów i bez problemów poradził sobie z konkurencją od samego Stevena Spielberga, czyli Ready. Player One.

A jeśli jeszcze nie słyszeliście o tym filmie, to już tłumaczymy, że chodzi o thriller, w którym: - Pięcioosobowa rodzina stara się przetrwać w świecie, w którym najmniejszy hałas może sprowadzić na nią śmiertelne niebezpieczeństwo.

Premiera filmu w polskich kinach w najbliższy piątek, 13 kwietnia.

Podobne newsy:

Ciche miejsce na pierwszym zwiastunie ( 2018-02-16 )
archiwum newsów

2018-04-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.