WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Co dobrego szykuje nam Anne-Marie?

Warner Music

Premiera debiutanckiej płyty artystki zatytułowanej "Speak Your Mind" już 27 kwietnia.

„Speak Your Mind” to tytuł jednej z najbardziej wyczekiwanych popowych premier 2018 roku - debiutanckiego albumu Anne-Marie.

Na płycie "Speak Your Mind" znajdą się wszystkie dotychczasowe przeboje Anne-Marie, z "Ciao Adios", "Alarm" i "Heavy" na czele.

Podstawową wersję wypełni 12 utworów, dodatkowo wersja deluxe będzie zawierać między innymi mega hit "Rockabye" nagrany wspólnie z Clean Bandit oraz Seanem Paulem.

Piosenki z nowej płyty Anne-Marie polscy fani artystki usłyszą w tym roku na żywo i to co najmniej trzy razy! Angielka najpierw wystąpi na solowym koncercie w warszawskiej Stodole (14 kwietnia), a 11 i 12 sierpnia będzie supportować Eda Sheerana na Stadionie Narodowym w Warszawie.

archiwum newsów

2018-03-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.