WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Cztery Batmany w jednym roku?

Ben Affleck

YouTube

Wygląda na to, że Warner Bros. ma poważne plany dotyczące postaci Batmana i zapowiedziało właśnie dużo filmów z jego udziałem.

Dowiedzieliśmy się bowiem, że w 2019 roku postać Człowieka-Nietoperze zobaczymy w takich produkcjach, jak 'Gotham City Sirens', 'Nightwing', 'Batgirl' i 'The Batman'.

Z przecieków poznaliśmy nawet przybliżone daty premiery, czyli odpowiednio Walentynki, koniec maja, sierpień i listopad, ale to oczywiście nic pewnego.

Skąd taki pomysł? Podobno chodzi o świętowanie 80. rocznicy Batmana, który jest bez wątpienia najpopularniejszą postacią uniwersum DC – na dzień dzisiejszy w jego rolę wcielać się będzie Ben Affleck.

Twitter/Zack Snyder

archiwum newsów

2017-04-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.