WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Daniel Craig potwierdza swoją rolę w nowym Bondzie

Daniel Craig

www2.broadwayworld.com

O Bondzie 25 mówiło się wiele i to już od kilku lat, ale wygląda na to, że teraz to już naprawdę koniec spekulacji, a przynajmniej …

… jeśli chodzi o odtwórcę roli tytułowej, bo Daniel Craig właśnie oficjalnie potwierdził swój udział.

Co jednak ciekawe, wciąż nie znamy nazwiska reżysera i chociaż od jakiegoś czasu mówiło się, że będzie to Danny Boyle, odpowiedzialny choćby za Slumdoga. Milionera z ulicy, to Agent 007 zasiał pewne wątpliwości, komentując to jedynie krótkim “zobaczymy, zobaczymy”.

Przypominamy, że film zadebiutować ma na ekranach kin 8 listopada 2019 roku, a obok Daniela Craiga na ekranie pojawią się takie sławy, jak Naomie Harris, Ben Whishaw czy Rory Kinnear - zdjęcia ruszają pod koniec roku.

 

Jacek Szydlowski/FORUM

archiwum newsów

2018-04-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 2

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.