WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Daria Zawiałow na Orange Warsaw Festival

YouTube

Właśnie dowiedzieliśmy się, że tegoroczne objawienie polskiej muzyki wystąpi na popularnym festiwalu.

Orange Warsaw Festival, Open’er Festival i Co Jest Grane 24 Festival to tylko niektóre z przystanków na czerwcowej trasie Darii Zawiałow.

Artystka promuje swój świetnie przyjęty, debiutancki album „A kysz!” i rozgrzewa się przed jesienną trasą koncertową.

Wakacyjny sezon koncertowy Daria rozpocznie już w najbliższy weekend, czyli 3 czerwca występem na największym festiwalu muzycznym w stolicy, a mowa oczywiście o Orange Warsaw Festival 2017.

Na początku marca 2017 ukazała się długo wyczekiwana, debiutancka płyta Darii Zawiałow zatytułowana "A Kysz” - to 11 piosenek z pogranicza indie popu, rocka, elektroniki i alternatywy, które udowadniają, że na polskiej scenie pojawił się nowy ważny głos.

Sony Music Polska

archiwum newsów

2017-06-02

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.