WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

David Guetta złym imperatorem? Jest klip do “Flames”

David Guetta Sia (Kate Isobelle Furler)

Just Jared

A mowa oczywiście o kawałki nagranym wspólnie z Sia, który od samego początku wskazywany był jako następca kultowego już "Titanium".

David Guetta i Sia ewidentnie lubią ze sobą pracować, a do tego wychodzi im to świetnie, czego dowodem jest ich kolejny singiel.

Ten dziś doczekał się teledysku, w którym DJ wciela się w postać … złego imperatora - brzmi ciekawie? No jasne, więc musicie to obejrzeć!

Wracając jednak do samej piosenki, to kolejny majstersztyk Davida Guetty, któremu ten nadał energiczne tempo, idealnie pasujące do wokalu australijskiej artystki.

archiwum newsów

2018-04-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 9

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.