WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Deadpool 2 ma nowego reżysera

Ryan Reynolds

Deadpool

Może w końcu ucichnie zamieszanie wokół filmu, bo ten podobno znalazł nowego reżysera.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Deadpool 2 zaliczył małe opóźnienie, bo na skutek niezgodności z odtwórcą głównej roli, Ryanem Reynoldsem, z pracy zrezygnował reżyser Tim Miller.

Co więcej, wytwórnia miała dać sobie sporo czasu na znalezienie nowego reżysera, celując w takie nazwiska, jak David Leitch, Drew Goddard ("The Martian") czy Magnus Martens ("Banshee", "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.").

Dziś okazuje się, że poszukiwania dobiegły końca, a stanowisko reżysera Deadpool 2 objął ... pierwszy z wyżej wymienionych - nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko wyczekiwać kontynuacji tegorocznego hitu.

archiwum newsów

2016-11-20

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.