WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Deadpool 2 został bez reżysera!

Ryan Reynolds

Deadpool

Nie mamy dobrych wieści dla fanów szalonego antybohatera, bo druga część filmu straciła właśnie reżysera.

To już pewne – reżyser Tim Miller nie wróci w drugiej części kasowego hitu, a wszystko z powodu „kreatywnych różnic nie do pogodzenia”.

Z kim te różnice? Oczywiście z odtwórcą tytułowej roli, Ryanem Reynoldsem, dzięki któremu pierwsza odsłona filmu w ogóle trafiła do kin.

Co jednak ciekawe, w sieci pojawiły się pewne informacje, które mogą sugerować, że reżyser ostatecznie skusił się po prostu na inny projekt, a mianowicie „Influx” dla stacji Fox.

Czekamy więc na wiadomości, kto ostatecznie odpowiadać będzie za reżyserię Deadpoola 2 i czy zmiana ta nie wpłynie na termin premiery filmu.

archiwum newsów

2016-10-24

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.