WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Deadpool chce mieć chłopaka?!

Deadpool

Właśnie dowiedzieliśmy się, że Ryan Reynolds ma bardzo ciekawe plany dotyczące swojego superbohatera.

Jak dobrze wiemy, aktor od samego początku miał bardzo duży wkład w powstanie filmu, a teraz jest jedną z osób podejmujących kluczowe decyzje dotyczące kontynuacji hitowej produkcji.

Jeśli więc twierdzi, że w kolejnych odsłonach Deadpool może mieć … chłopaka, to powinniśmy go traktować serio.

Co prawda w pierwszej części był szczęśliwie zakochany, to kanadyjski aktor chce postawić na jego drodze męski obiekt zainteresowania: - Miłość dla Deadpoola nie jest tym samym, co choćby dla Batmana … Myślę, że on może bardziej namieszać. I tak wszyscy uważają go za świra, więc wszystko jest możliwe, pytanie tylko, co zrobić z Vanessą?

Przypominamy, że „Deadpool 2” trafić ma na ekrany kin dopiero w przyszłym roku, więc producenci mają dużo czasu, żeby coś wykombinować.

archiwum newsów

2017-01-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.