WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Deadpool psuje swój własny zwiastun?

Josh Brolin Ryan Reynolds

YouTube

Spokojnie, to jak zawsze ukłon w stronę fanów - tym razem za pomocą zwiastuna wprowadzającego do serii nowego bohatera.

A mowa oczywiście o postaci Cable, którą do tej pory oglądaliśmy tylko na zdjęciach - dziś w sieci zadebiutował zaś zwiastun, dzięki któremu ...

... wiemy już, że Josh Brolin jest w swojej roli po prostu świetny i genialnie pasuje do reszty obsady i klimatu filmu.

Przypominamy też, że jakiś czas temu dotarła do nas dobra wiadomość o przyspieszeniu premiery filmu, który będziemy mogli zobaczyć już 18 maja - tymczasem zapraszamy do oglądania zwiastuna:

archiwum newsów

2018-02-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.