WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Demi Lovato i DJ Khaled ujawniają klip “I Believe”

Demi Lovato

YouTube

Jeśli podobnie jak my wyczekiwaliście tego bajkowego teledysku, to … w końcu możecie odetchnąć z ulgą - już jest!

A mówimy oczywiście o singlu towarzyszącym disneyowskiej produkcji Pułapka czasu, która zadebiutuje w polskich kinach 13 kwietnia.

Fragmenty z tego filmu znalazły się w klipie, ale możemy w nim też oglądać DJ Khaleda i samą Demi Lovato, która w długiej czerwonej sukni wygląda po prostu zjawiskowo.

Jeżeli zaś chodzi o sam film, to jego fabuła wygląda następująco: - Po zniknięciu naukowca trzy osobliwe istoty wysyłają dziewczynę, jej brata i przyjaciółkę w kosmos, aby go odnaleźć.
 

archiwum newsów

2018-03-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.