WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Dlaczego Hugh Jackman odrzucił rolę Bonda?

Hugh Jackman

FORUM

To już pewne - "Wolverine" miał być Bondem, ale odrzucił tę rolę z powodu innych zobowiązań!

O tym, że Hugh Jackman miał być Bondem słyszymy od dłuższego czasu, ale teraz doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia ze strony samego aktora.

Hugh Jackman prawie zagrał Bonda, bo rola ta została mu zaoferowana zanim w ogóle trafiła do Daniela Craiga, który ostatecznie wcielał się w Agenta 007 już cztery razy.

Jak twierdził Hugh w czasie wywiadu z Variety: - To było gdzieś w okolicach X-Men 2, kiedy mój agent zadzwonił do mnie i zapytał, czy jestem zainteresowany Bondem. Scenariusze wydawały mi się wtedy niesamowicie szalone i myślałem, że będą do przegadania, ale nic z tego. Miałem podpisać i o nic nie pytać, a poza tym martwiłem się, że z Bondem i X-Menami na karku nie będę w stanie robić już nic innego.

Przy okazji aktor wyraził żal, że nie mógł wcześniej grać takiego Wolverine’a jak w Loganie: - Żałuję, że nie grałem tej postaci w ten sposób już 17 lat temu. Bo kiedy zobaczyłem Logana, miałem po prostu łzy w oczach ... Ja wiem, że to tylko jedna z postaci i moja przygoda z nią dobiegła końca, ale ... będę tęsknił za tym facetem.

No cóż, musi mu chyba wystarczyć fakt, że trudno będzie przebić jego dokonania z Logana, za którym my też będziemy tęsknić!

 

Jacek Szydlowski/FORUM

archiwum newsów

2017-12-07

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.