WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Dwa nowe kawałki Lany Del Rey w sieci

Lana Del Rey

Just Jared

Kolejne utwory artystki wyciekły do Internetu, wzbudzając tym samym ogromne zainteresowanie jej fanów.

Jeden z kawałków, zatytułowany „Resistance”, został napisany przez Lanę Del Rey i frontmana Longpigs, Crispina Hunta, a drugi to "Children of the Bad Revolution" – oba numery pochodzą z 2010 roku.

Niestety nie wiemy, czemu piosenki nie ujrzały światła dziennego drogą oficjalną i zdecydowanie wcześniej, ale obie zapowiadały się na spore hity.

Przypominamy, że ostatni krążek gwiazdy to „Honeymoon” z wrześnie 2015 roku, na którym znajdują się takie kompozycje, jak "Music to Watch Boys To", "Terrence Loves You", "High by the Beach" czy cover Niny Simone "Don't Let Me Be Misunderstood".

archiwum newsów

2016-09-07

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.