WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ed Sheeran napisał piosenkę dla ... boysbandu!

Ed Sheeran

Just Jared

Why Don't We prezentują przebojowy singiel "Trust Fund Baby".

Why Don't We to pięciu młodych wokalistów ze Stanów Zjednoczonych - Daniel Seavey, Zach Herron, Corbyn Besson, Jonah Marais i Jack Avery.

Stacjonująca w Los Angeles grupa właśnie zaprezentowała utwór, który zapowiada się na wielki przebój - iosenka nosi tytuł "Trust Fund Baby" i napisał ją sam Ed Sheeran.

Ed nie jest zresztą jedyną sławą zaangażowaną w kawałek boysbandu, bo brzmienie piosence nadał Steve Mac, współpracownik chociażby Anne-Marie, Jamesa Blunta, One Direction, Clean Bandit czy właśnie Sheerana.

Piosenka "Trust Fund Baby" już przyniosła młodym Amerykanom szereg pochwał. Według "Rolling Stone" należy dokładnie śledzić postępy Why Don't We, ponieważ można się po nich spodziewać jeszcze wiele dobrej muzyki. "Ich gwiazda powinna świecić w 2018 roku coraz jaśniej" – uważa z kolei magazyn "Time", a NBC twierdzi, że na boysband czeka wielka i spektakularna kariera już w tym roku.

archiwum newsów

2018-02-02

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.