WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ed Sheeran odwołuje koncerty

Ed Sheeran

Just Jared

Tak jak pisaliśmy Wam ostatnio, z powodu drobnego wypadku piosenkarz jest zmuszony odwołać koncerty.

Ed Sheeran informował ostatnio, że został potrącony przez samochód, kiedy jechał rowerem po Londynie.

Na początku wydawało się, że nie stało mu się nic poważnego, ale po konsultacji medycznej okazało się, że złamania obejmują jego obie ręce, a konkretniej prawy nadgarstek i lewy łokieć.

Niestety oznacza to odwołanie części koncertów i jak pisze Ed: - Lekarze nie mają wątpliwości, że nie będę w stanie zagrać koncertów w najbliższej przyszłości. Niestety oznacza do odwołanie show w : Taipei, Osace, Seulu, Tokio i Hongkongu. Zobaczymy, jak będzie wyglądało zdrowienie i wtedy zadecydują, co z kolejnymi występami.

Just Jared

archiwum newsów

2017-10-18

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.