WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ed Sheeran w romantycznym klipie do “Perfect”

Ed Sheeran

Just Jared

Piosenkarz podzielił się właśnie z nami nowym teledyskiem, który promuje jego najnowszy krążek.

Ten powstał do piosenki “Perfect” i został nakręcony w austriackim Hintertux Glacier.

Ed Sheeran i jego przyjaciele wybierają się w nim na urlop, a między nimi znajduje się też wielka miłość piosenkarza odgrywana przez aktorkę Zoey Deutch - jak można się więc domyślić, to bardzo romantyczna i wzruszająca opowieść.

Przypominamy, że “Perfect” to już czwarty singiel promujący krążek “Divide”, bo wcześniej poznaliśmy "Galway Girl", "Shape of You" i "Castle on the Hill".

archiwum newsów

2017-11-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.