WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ed Sheeran wystąpi na Grammy

Ed Sheeran

Just Jared

Piosenkarz zniknął ze sceny na rok, ale najwyraźniej już czas na jego powrót.

Tegoroczne Grammy będzie początkiem nowego rozdziału dla Eda Sheerana, który wraca na scenę po dłuższym urlopie od sławy.

Właśnie dowiedzieliśmy się bowiem, że piosenkarz potwierdził występ na 59. Ceremonii rozdania tych prestiżowych nagród, która odbędzie się 12 lutego w Los Angeles.

Jak twierdzą źródła: - Nie mogło być inaczej, bo Ed Sheeran jest jednym z najbardziej pożądanych artystów świata. Wszyscy czekają na jego nową muzykę i powrót, a chyba nie ma ku temu lepszej okazji niż Grammy.

 

Just Jared

archiwum newsów

2016-12-30

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.